Szakgimnázium

Szakgimnáziumi képzés 4+1 év nappali tagozaton

Read More

Szakközépiskola

Szakközépiskolai képzés 3+2 év nappali tagozaton

Read More

Felnőttoktatás

Iskolarendszerű felnőttoktatás, esti munkarend szerint.

Read More

NYÍREGYHÁZI SZC KUPA 2016. december 8.

Helyszín: Nyíregyházi SZC Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Lány kosárlabda csapatunk a Szakképzési Centrum csapatainak megmérettetésében az ezüstösen csillogó 2. helyet szerezte meg. Gratuláluk csapattagjaink kiemelkedő teljesítményéhez!

Csoportkép:
Állnak: Erdei Evelin – 12/B, Danó Anasztázia – 9/A, Papp Beáta – 12/B, Gál Tímea – 12/A, Balogh Alexandra – 12/B
Guggolnak: Pilák Renáta – 12/B, Csonka Kinga – 11/B, Jenei Rebeka – 12/B, Tóth Marianna – 12/B

Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája fényképe.

„Én nem vagyok magyar?” HAGYOMÁNYŐRZŐ ESSZÉÍRÓ PÁLYÁZAT ÉS SZAVALÓVERSENY 2016. december 12. 14.30

„Én nem vagyok magyar?” HAGYOMÁNYŐRZŐ ESSZÉÍRÓ PÁLYÁZAT ÉS SZAVALÓVERSENY
2016. december 12. 14.30

Helyszín: Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Beszámoló, a győztes pályamű és további képek:
http://www.inczedy.hu/…/3szabadido/3_1/rend_essze/essze.html

Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája fényképe.

A verseny helyezettjei esszéíró kategóriában:
1. Márton Edina (Zay)
2. Pásztor Ramóna (Inczédy)
3. Balogh Bence (Évisz)
4. Hadházy Alex (Inczédy)
5. Ballok Dezireja (Évisz)
Különdíj: Tóth Alexandra (Széchenyi)

A verseny helyezettjei versmondó kategóriában:
1. Nagy Dávid (Széchenyi), Szabó Klaudia (ÉVISZ)
2. Járó Klaudia (Inczédy)
3. Kardos Andrea (Évisz)

Keresztféléves képzések indulnak az Inczédyben!

Gyere Iskolánkban továbbtanulni iskola rendszerű
felnőttoktatás keretében, esti munkarendben.
 
Keresztfélévvel induló szakmáink:
Víz-, csatorna és közmű- rendszerszerelő
Épület- és szerkezetlakatos
Hegesztő
Ipari gépész
Ács
Festő, mázoló, tapétázó
Járműfényező
Karosszérialakatos
Szárazépítő
Tetőfedő
 
Képzéseinket megfelelő számú jelentkező
esetén indítjuk.

az infomaraton döntőjében iskolánk csapatai!

Az 5. 24 órás informatikai verseny, az

infomaraton

döntőjében iskolánk csapatai!

 

A jelenlegi munkaerő piaci helyzethez illeszkedően

a versenyző csapatoknak a döntőben egy banki

szolgáltató központ informatikai infrastruktúrájának

bővítését, valamint különböző IT szolgáltatások

hatékony bevezetést kell végrehajtania 24 óra

leforgása alatt. Idén a versenyző csapatoknak egy

újabb kihívással kell megküzdeniük, ez pedig nem

más, mint az IoT világa.

 

Döntőbe került csapatok

 

  1. BlazeIT

Szilágyi Patrik

Kiss Máté Zsigmond

Deák Dániel

 

  1. Zulu Commando Squad 911

Keczeli Alex

Gonda Márk

Soós Dávid

 

  1. AniWAR

Papp László

Goldstein Erik

Földi Tamás

 

Gratulálunk a versenyzőknek és a

felkészítő tanároknak!